Sauna Duşakabin Modellerimiz

Asya Duşakabin tarafından özel olarak üretilen Compact Sauna Duşakabin Sistemleri ile karşınızdayız. Modern evlerin modern banyolarına yakışan ve son teknoloji kullanılarak üretilen sauna duşakabinlerini tercih etmelisiniz.

Meşhur Türk Hamamı konforunda ve modern teknolojinin birleşimi olan sauna duşakabin sistemleri banyolarınıza çok yakışacak.

Günün ve hatta haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmanız için tasarlanmış, sıcak buhar teknolojisi ile sizi beş yıldızlı bir otel saunasında gibi hissettirecek.

İsterseniz banyolarınıza isterseniz de ofisinizdeki banyo alanlarına taktırabileceğiniz compact sauna duşakabin sistemleri ile hem siz hem de aileniz en üst düzey konforu yaşayacak.

Bazı Sauna Duşakabin Modellerimiz :

 

Sauna Duşakabin’in Faydaları :

  • Sauna hissi yaşamak için mekan aramanıza son verir ve sauna konforunuzu evinize getirir.
  • Compact sauna sistemlerine giydirilen özel duşakabin camları sayesinde banyodaki diğer eşyalarınız buhardan etkilenmez.
  • İsterseniz yatak odanıza bile taktırarak evinizin odasında sauna konforu yaşayabilirsiniz.
  • Yapı marketlerde satılan sauna compact sistemler gibi kendiniz montaj yapmak zorunda değilsiniz. Asya Duşakabin tarafından profesyonel şekilde montaj yapılır ve sistem tam randımanlı çalışır vaziyette size teslim edilir.

Diğer Duşakabin Modellerimiz :