Koçtaş Duşakabin Alırken

Koçtaş Duşakabin

Koçtaş Duşakabin sistemleri hakkında müşterilerimizden gelen bazı şikayetler üzerine bu yazıyı hazırlama gereği duyduk.

Çeşitli sebeplerle duşakabin markaları içerisinde yapı marketleri tercih etmeniz en doğal hakkınızıdır. Ancak kurumsal bir firmadan hizmet aldığınızı düşünüyorsanız ve sorun çıkarsa karşımda muhattap bulmam kesindir diyorsanız bunu bir defa daha düşünmelisiniz.

Önceki yazılarımızda duşakabin montajı ile ilgili detaylı bilgiler vermiştik. İsterseniz buraya tıklayarak bu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Duşakabin yaptırdığınız firma ya da yapı marketler size montaj desteği yerine sadece duşakabin montaj kılavuzu veriyorsa ve duşakabin montajını sizin yapmanızı istiyorsa tekrar düşünün. Montaj esnasında yapacağınız ufak bir hata ilerleyen zamanlarda duşakabininizi verimli kullanmanıza engel olabilir ve hatta bozulmasına yol açabilir.

Koçtaş Duşakabin Montajı

Duşakabin montajını yetkin bir firmaya yaptırmanız sizin açınızdan yararlı olacaktır. Montaj yapıldıktan sonra su sızdırma testi yapılmasını isteyebilirsiniz. Firmamız müşterisi olmasınız da montaj talebinde bulunabilirsiniz.

İstediğiniz duşakabin modelini web sitemiz üzerinden beğenerek tam bir hizmet almanız daha yararlı olacaktır.

Ucuz duşakabin sistemlerine yönelmek bütçeniz açısından gerekli olabilir. Fakat ucuz ya da pahalı hangi şekilde tercih yaparsanız yapın, paranızın karşılığını tam olarak aldığınızdan emin olun.