Duşakabin Yedek Parça

Duşakabin Yedek Parça

Duşakabin Yedek Parça ve Montajı Konusunda Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Banyolarınızda bulunan duşakabin sistemleri zamanla eskiyip, bozulabilmektedir. Eğer bu sistemleri konsept bir şekilde satın almışsanız yenisini yaptırmak yerine eskisini tamir ettirmeyi düşünebilirsiniz.

Duşakabin sistemleri yedek parçaları genel bazı kalemleri kapsamaktadır :

 • Duşakabin tekerleği
 • Duşakabin rulmanı
 • Duşakabin Camı
 • Duşakabin Mikası
 • Duşakabin Silikonu
 • Duşakabin Armatörü
 • Duş kabini muslukları

gibi genel olarak piyasada çokca bulunan ürünlerdir.

Genellikle yapı marketlerden, örneğin; Koçtaş, Bauhouse gibi bilindik marketlerden bu ürünleri temin edebilirsiniz fakat, montaj kısmı ya da yedek parçe değişimi diye tabir ettiğimiz kısım çok önemlidir.

Almış olduğunuz duşakabin yedek parça ve mamüllerini doğru bir şekilde montaj yapmak hem duşakabininizin ömrünü uzatacak hem de size ek masraf çıkmasını engelleyecektir.

Duşakabin Yedek Parça

Asya duşakabin sistemleri olarak faaliyet gösteren firmamız arızalı ya da bozulmuş duşakabinlerinizi isterseniz yeniliyor istersenizde tamir ediyoruz.

Yedek parça değişimi firmamız tarafından yapılmakta ve 1 yıl süreyle yapılan parça değişimi için garanti verilmektedir.

Duşakabin temizliği yaparken ya da herhangi bir şekilde kuvvetli basınca maruz kalan duşakabinler zarar görebilmektedir. Raylı sistem duşakabin tekerlekleri ya da duşakabin rulmanı zarar görebilir.

Standart sistem olarak tasarlanan duşakabinler de yedek parça temini kolay olabilmektedir. ancak Compact sistem ya da hidromasajlı duşakabin sistemlerinde yedek parça temini zor olabilmektedir. Dolayısı ile yedek parça fiyatları da biraz yüksek olabilir.

Duşakabin yedek parçalarını almadan önce firmamızın gelip arızayı belirlemesini ve gerekirse size bir teklif sunmasını isteyebilirsiniz. Tamamen yerli olan duşakabin firmamız profesyonel ekibiyle en iyi performans da iş yapabilmektedir.

Firmamızdan duşakabin tekerleği ya da duşakabin yedek parçalarını temin etmek isterseniz sağ alt tarafta bulunan forma İsim, Soyisim ve telefon numaranızı yazarak bize yollayabilirsiniz. Ya da iletişim sayfamızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsterseniz satışını yaptığımız bazı duşakabin modellerimizi de inceleyebilirsiniz :

 1. Mika cam duşakabin
 2. Süper seri duşakabin
 3. Elite Duşakabin
 4. Pivot Seri duşakabin
 5. Aqua masaj ve hidromasaj duşakabin sistemleri
 6. Compact sauna duşakabin sistemleri

Yukarıda listelenen ürün gruplarımız ile ilgili detaylı bilgi almak ya da teknik konularda yardım istemek için bizi aramaktan çekinmeyin.

Duşakabin sektöründe 15 Yıllık tecrübemiz ve duşakabin firmaları arasında saygın bir yerimiz bulunmaktadır. Pozisyonumuzu korumak ve yeni müşteriler kazanabilmek için hizmetlerimizi sürekli güncellemekteyiz.

 

11,04,2017 Tarihinde Duşakabinler Kategorisinde Yayınlanan Bu Yazı ile İlgili Geri Bildirim Yapmak İçin Sağ Alt Köşede Bulunan Formu Kullanabilirsiniz. Sizinle İletişime Geçmemizi İsterseniz Mesaj Bölümünde Belirtmenizi Rica Ederiz.