Duş Teknesi ve Hidromasaj Sistemleri

Duş Teknesi

AsyaDuş tarafından üretilen ya da dünyaca tanınmış firmaların ürünlerini satmaktayız. Her iki seçenektede duş teknelerininde kullanılan malzemeler aynıdır. Üretimde ana malzeme olarak yüksek kalitede “polimetilmetakrilat” yani “akrilik” kullanılmaktadır. Akrilik malzemeler aşınmaya karşı yüksek derecede dayanımı ve üzerinde mikrop barındırmaması sebebiyle tercih ettiğimiz ilk malzeme olmaktadır.

Akrilik insan doğasına uygun bir malzeme olarak bilinmektedir. Esnek bir yapıya sahip olan akrilik darbelere karşı dayanıklılığını korur ve yıpranma yapmaz. Kullanımdan dolayı yüzeyde oluşabilecek herhangi bir çizik v.b. sorunlarda da polisaj uygulaması yapılarak hemen yok edilebilmektedir. Duş küvetlerinde kullanılan akrilik ürünlerin renk pigmentlerini homojen olarak alabilmesinden dolayı uygulanmış olan renk tam olarak nüfus eder ve uzun yıllar ilk gnkü parlaklığını korur.

Duş Tekneleri kullanım alanına ve şekillerine göre dört isme ayrılır :

  • Panelli Duş Tekneleri,
  • Monoblok Duş Tekneleri,
  • Flat ve Bedensel Engelli Duş Tekneleri,
  • Sıfır Zemin Duş Tekneleri.

Duş küvetleri yada tekneleri yaptırmak için doğru adrestesiniz. Profesyonel ekibimiz, duş küvetlerinizi ya da teknelerinizi montaj yapmaktadır. Asya Duşakabin ile çalıştığınız zaman en kaliteli ürün ve servis hizmeti almanızı isteriz.

Bazı Duş Teknelerimiz :

Duşakabin Hidromasajlar

Dikey hidromasajlı duşakabin sistemleri ile banyolarınızda devrim yapın. Tek aparattan oluşan hidromasajlı duş sistemleri kaliteli bir banyoya sahip olmak isteyen değerli müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Banyonuzda birinci sınıf bir duş kalitesi bulmanızı sağlar.

Özellikle geniş banyoları olanların tercih ettiği hidromasjlı duş sistemleri varolan ya da spariş vereceğiniz duşakabin sistemlerine opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Hidromasajlı duşakabin sistemleri ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Bazı Dikey Hidromasajlı Duşakabin Sistemleri

Kullandığımız banyolarda yüksek derecede konfor olmasını hepimiz isteriz. Hele ki günlük 8 – 12 saat mesai sonrası yorulan vücudumuzu ve özellikle beynimizi dinlendiren sistemler hepimizin hakkı.

Asya Duşakabin İstanbul Kartal Duşakabin ve Duş Teknesi Montajı – Armut.com